Srdcom človekom | info@srdcomclovekom.sk

Evolúcia života

 

Cesta k životnému potenciálu vychádza z pradávnej múdrosti Predkov, ktorá sa používala na liečenie a rast ľudskej bytosti.

Pozývame vás vstúpiť a objaviť svoj život, jeho príbeh a odkazy v doposiaľ nekontaktovanej dimenzii nás samotných.

Je to rovina nás, kde vládne hlboká inteligencia, ktorá vie, kde veci hľadať a ako ich zahojiť. Odhaľuje nám naše vlastné postoje, vzťahy k životu a často práve naše vlastné obmedzenia, ktorými si bránime žiť našu živosť a dary. Privádza nás do kontaktu s kvalitami ako aj limitmi nás samých, ktoré podporujú alebo brzdia naše žitie vo svete.

Priviezť seba samého k strateným a zraneným častiam seba, a tým sa vydať na cestu k svojej zdravšej a silnejšej verzii, otvára bránu zrelosti a vnútornej múdrosti.

Stretnutie pre všetkých, ktorí sú pripravení žiť autonómne a plne vo vlastnej réžii, kedy vystupujú z polohy obete, aby vstúpili do polohy Tvorcu svojho života. Pre všetkých, ktorí vnímajú, že to čo sa odohráva von, sa najprv začalo odohrávať vo vnútri a tam je to miesto, kde sa môžeme obracať pre zmenu a obnovu. Kľúče k našej živosti, zdraviu, sile a tvorivému potenciálu čakajú, kedy im začneme načúvať.

Sprevádzajú:

Daniela Choma- od roku 2014 sprevádzam životným príbehom a cestou pri objavovaní a žití osobnej slobody. Sprevádzam ženské kruhy, podporné skupiny, individuálne aj skupinové stretnutia zamerané na stretnutie s vlastnou jedinečnou pravdou a zdravým pôvodným jadrom v človeku. Podporujem a pozorujem pri vykročení na vlastnú cestu bytia a žitia vychádzajúcu zo skutočných túžob a darov. Viac o mne tu .

Denisa Gostičová

Počas obdobia jednej z mojich najťažších životných skúseností v roku 2014 sa mi začala otvárať cesta k sebe. Odvtedy pomocou rôznych techník, meditácií, samoty, dlhé hodiny v prírode som došla k mnohému poznaniu a zmeny na sebe. Za posledný rok som začala tieto vlastné skúsenosti podávať ďalej pomocou techník ako kraniosakrálna terapia, terapia silovými zvieratami, alebo kreslením obrazov…Pomaly sa zapájam do projektov, kde sa dajú zosieťovať ženy, ktoré sa rozhodli vojsť do svojej sily a byť samé sebou a spoznať kto sú. Dlhodobo spolupracujem s nvo na odstránení diskriminácie ako aj vyzdvihnutie hlasov žien, ktoré nie sú počuté.

Obe sa na vás veľmi tešíme.

Ak vás stretnutie s vašimi silovými zvieratami a osobným totemom volá, najbližší termín, kedy ho budeme usporiadavať nájdete v kalendári stretnutí.

© Srdcom človekom | Všetky práva vyhradené OZ AUTHENTICA, Hlávná 117, Košice IČO: 51221306 DIČ: 2120643382

Nastavenie súkromia

Necessary

Advertising

Analytics

Other