Srdcom človekom | info@srdcomclovekom.sk

Femina Holistica

Cesta k vnútornej múdrosti, živosti a láske

Vedená životom, cítená telom, múdra pravdou, živá premenou.

 

Živosť v žene ako kompas k jej jedinečnej ceste a pravde.

Mystérium ženstva, ktoré môžeme používať k svojej sile a obnove.

Sama sebe liečiteľkou a životnou vodkyňou. 

Nie je trúfalé chcieť a dostať od života všetko, čo si zaslúžime.

 

Témy, ktoré v sebe budeme objavovať a rozpohybovávať počas spoločne stráveného času:

1. Úvodné stretnutie- Na tomto stretnutí budeš stavať všetky ďalšie, preto je osožné si ho nenechať ujsť. 

2. Matka, otec, rodinný systém a ich pečať v osobnosti ženy.

3. Telo ženy, vzťah k telu a jeho liečivý potenciál.

4. Muži v živote ženy a sexualita- liečenie dôvery a živosti vo vzťahu s mužom, posvätná sexualita.

5. Panva, srdce ženy a ich životné kvality.

6. Sesterstvo, dary a výzvy ženských vzťahov.

7. Vízia, poslanie a ženská prosperita- sloboda, zodpovednosť a odvaha ženskej cesty.

8. Žena v žene- menštruácia, tehotenstvá a pôrody ako dary, príležitosti a výzvy.

9. Archetypy v psychike ženy.  Krízy, tiene a premeny ako iniciácie do svojho vyššieho potenciálu.

10. Záverečná slávnostná ceremónia vykročenia na cestu žitej Pravdivosti Ženy.

(Program bude pružný a témy sa môžu meniť a prispôsobovať na mieru zloženiu a potrebám skupiny.)

Nie je to návod na ,,dokonalý život“. Práve naopak, je to sprievod k vnútornej odvahe žiť autentický život tej, ktorou si sem prišla byť, a tým sa otvoriť láske, pravde a vlastnému vnútornému bohatstvu…

 

Objavíš ako oslovovať svoje vnútorné zdroje, vedenie a to, čo k tebe v živote prehovára.

Rozpomenieš sa na svoje telo a jeho hlbokú vnútornú múdrosť.

Sama sebe liečiteľkou a sprievodkyňou aktuálnymi životnými témami.

Rozpohybuješ potenciál svojich životných a duchovných síl, aby si žila plnosť a bohatstvo seba samej.

Ukotvíš dôveru v ženskú podporu a dôveru v živote.

Kráľovná svojej duše, srdca a odvahy.Všetko žité v realite každodennosti.

 

Prastará múdrosť

Túžiš sa rozpomenúť na zabudnuté poznanie ženstva? Tajomstvá pradávnej ženskej múdrosti, ktorá skrz svoje telo a bytie tvarovala dianie v živote.

Začať od seba

Nikto z vonku nemá moc a nadvládu nad tým čo sa deje TEBE a ako sa ty zažívaš vo svojom živote. Vrátiš sa po kľúče, ktoré si kedysi dávno od seba odovzdala.

Porozumieť si

Vnímať a cítiť svoj vnútorný svet je kompasom pre smerovanie a kroky v každej situácii. Prestali sme sa počuť v miestach v nás, ktoré VEDIA.

Nie je to ono

Sivá nie je farba, ktorú si odkázaná žiť do konca života. Nájdením toho, čo je ,,tvoje" pozveš živosť a farebnosť späť do svojich dní.

 

 

Sila a dary ženského spoločenstva boli po tisícročia jedným z najposvätnejších nástrojov v starostlivosti o ženu, jej rast, ozdravovanie a rozvoj.  Tento mimoriadne krásny priestor plný ľudskosti a Pravdy ľudského srdca je zakaždým mimoriadne hlbokým zážitkom. 

 

Už žiadny diktát! Ženy disponujú vlastným hlbokým  vedením, ktoré im pomáha písať ich jedinečný príbeh. 

 

Dojmy účastníčok Feminy Holisticy

,,Neskutočne magické a liečivé…Možnosť spoznať samu seba na mieste, bez posudzovania s podporou kruhu a žien,ktoré sú tam jedna pre druhú. Neuveriteľne kúzelné zážitky,ktoré liečia a hoja telo i dušu. Ďakujem, za možnosť učiť sa počúvať seba aj iných. Učiť sa žiť a veriť. Podpora žien je pre nás tak prirodzená a potrebná . Je krásne vedieť, že aj keď každá žije svoj príbeh a vlastnú cestu, sme tu pre seba 💝ďakujem !!!"
Martina
,,Tento úžasný čas mi veľa dal. Koľko pravdy som sa o sebe za týchto krásnych 10 týždňov dozvedela. Liečivej a uzdravujúcej pravdy, ktorá lieči do hĺbky duše a srdca. Spoločenstvo žien je tak hlboko potrebné, toľko lásky, prijatia, bezpečného priestoru, pravdy, smútku, liečivých slz, pokoja. Toto všetko som na kruhoch zažívala a veľmi ma to posunulo ďalej. Niečo míľovými krokmi, niečo sa otvorilo pomaly a proces liečenia ešte trvá. Pochopila som že nič nieje silnejšie ako sila ktorá je v nás, že sme sami sebe najlepšími liečiteľmi. Že láska robí neuveriteľné zázraky."
Maruška
Kreatívna umelkyňa, matka dvoch synov
,,Zdieľanie v ženskom kruhu je pre nás prirodzené a vďaka Feminke mi bolo umožnené si po dlhom čase opäť zažívať túto čarovnú a liečivú atmosféru. Obdivujem, ako citlivo dokážeš ženu sprevádzať pri procese, ktorým si v danej chvíli potrebuje prejsť. Ako vieš vycítiť, že práve teraz je tá pravá chvíľa preliečiť staré, vrátiť sa pre svoju silu a vďaka Tvojmu sprevádzaniu nájsť ten stratený kúsok seba v bezpečí a láske ženského kruhu. Feminka bola pre mňa zážitkom, možnosťou venovať sa samej sebe, príležitosťou na chvíľu uniknúť od reality bežného dňa, na chvíľu stíšenia, na pár sĺz aj naopak úprimný smiech. Sila a atmosféra týchto stretnutí sa nedá opísať, odporúčam si ju zažiť každej jednej žienke, ktorej srdce túži po niečom hlbšom ako ponúka dnešná doba, po návrate k podstate, po vnútornej múdrosti a naplnení."
Lenka
,,Femina…zo začiatku som mala problém uveriť, že cudzie ženy dokážem pustiť takto k sebe…Že sa dokážem pozrieť na seba pred neznámymi ženami a nechať ich uvidieť to moje „najtmavšie“, čo sa začína doslova drať von. Každé ďalšie stretnutie ma však utvrdzuje v tom, aké neuveriteľne silné dokáže byť ženské spoločenstvo a podpora…a bezpodmienečné prijatie bez súdenia. Pri každom ďalšom pohľade plnom lásky a pochopenia sa môj strach rozpúšťal…A cítim, že moja intuícia je stále silnejšia, a že ženstvo nie je trest, ale dar! Prvýkrát cítim vďaku za to, že som žena…SOM… Dokážem ženám veriť, dokážem prijímať, ale aj dať.
Janka
Učiteľka, mama
,,Odvaha, hravosť, podpora, láska, bolesť, uzdravenie…Toto všetko a oveľa viac je pre mna femina. Čas strávený v kruhu nadherných a silných žien bol magický…vždy som sa tešila a zároveň v kútiku srdca cítila strach, čo nové v sebe objavím, no nakoniec sa mi z kruhu nechcelo odísť domov 🙂 Veľká podpora žien a láskavý prístup Danky mi pomohli pozrieť sa na moju najväčšiu bolesť v živote, uvedomiť si svoju vnútornú silu a možnosti, ktoré sú v nás hlboko ukryté. Ďakujem
Monika
právnička, mama

Sesterstvo- keď sa žena nemusí báť iných žien

Tieto ženy jej pripomenú jej svetlo, keď je pohltená tmou. Pripomenú jej jej silu, keď sa cíti slabá. Umožnia jej sa zrútiť, aby sa vybudovala nanovo. Tieto ženy držia priestor tomu, čím prechádza a v ich pohľade a prítomnosti cíti podporu, dôveru a lásku. Ženské sesterstvo je ohňom našich jedinečností, v ktorom sme každá polienkom, vďaka ktorému môžeme horieť teplejšie a svietiť žiarivejšie. Ak začneme vyhasínať, sú tu ďalšie, ktoré to podržia, kým sa rozpomenieme na svoj oheň, aby sme mohli opäť vzbĺknuť.

,,Ženské kruhy boli pre mňa magické momenty môjho života.  Bol to priestor vytvorený pre ženy tak bezpečne a posvätne, že som mala možnosť objaviť silu sesterstva, silu a lásku žien, ktoré medzi sebou nebojujú, nezhadzujú sa, nehľadia na seba kritickým okom, nesúperia, ale hľadia a načúvajú s úctou a pochopením každej jednej bolesti, či slabiny, ktorú práve v danej chvíli iná žena prežíva…Ženský kruh mi pomohol nájsť silu a energiu zo svojho vnútra a čerpať z tejto studnice svojej vlastnej lásky a nehľadať pomoc z vonku, aby ma niekto utešoval, či ľutoval… Všetko, čo som potrebovala, našla som v sebe. Ženské kruhy boli magické momenty môjho života a ostali mi po nich ,,trvalé následky“ v podobe dôvery v ženské sesterstvo a dôvery v seba samú, že všetko, čo potrebujem, sa skrýva hlboko v mojom vnútri. S hlbokou láskou a úctou ďakujem za tento priestor. Je to tak potrebné v dnešnom svete. “ (Gabika)

,,Stretnutia  ma naučili, že odpoveď je vnútri v každom z nás. Nie vždy to bolo jednoduché, nie vždy sa mi chcelo ísť pre odpoveď dovnútra, nie vždy sa mi odpoveď páčila, no nikdy už nebolo cesty späť. Som vďačná za život, ktorý teraz žijem, plním si sny, uverila som v seba, že môžem veci aspoň skúsiť a zároveň som pochopila, že tento proces sebaspoznávania tak skoro neskončí. Každej žene, ktorá sa rozhodne vykročiť na túto cestu odkazujem : aby verila procesu, ktorý prebieha.“(Martina.)

,,Ležím a premýšľam…Aké je ,,toto“ čo máme výnimočné v dnešnej dobe… Nájsť si čas na seba, stretnúť sa s inými ženami takto v kruhu, vyplakať sa, vyrozprávať zo seba krivdy a prinavrátiť životu krajšiu tvár. To, že máme možnosť takto spolu zdieľať pocity, veľakrát aj veci a udalosti, ktoré nevyslovíme ani najlepšej kamarátke a dusíme v sebe. To, že máme dôveru a odvahu a že môžeme byť samé sebou… ďakujem vám za to! Cítim príval takej energie.“(Saška.)

 

Budeme sa obracať do svojho vnútorného priestoru a pradávnej ženskej múdrosti sídliacej v ženskom tele. Pri jej kontaktovaní využívame nástroje a prístupy k sebe, ktoré nám pomáhaju objavovať vlastné vedenie. To nás podporuje dorastať do životnej kompetencie slobody, živosti a vitality.

 

Sprevádza- Daniela Choma

som žena, manželka, mama, dcéra, terapeutka so zameraním na ozdravovanie životného príbehu a prvotných zranení, ktoré formujú osobnosť človeka. Mojou vášňou je pravda, zraniteľnosť, sila a obnova v človeku. S pokorou som svedkom toho, keď sa keď sily Života dokážu premeniť slabé na silné, mŕtve na živé, neisté na odvážne, klamlivé na pravdivé. Ako svoju misiu vnímam vytvárať priestor hlbokému a liečivému ľudskému stretnutiu, ktoré naša spoločnosť potrebuje viac ako kedykoľvek predtým. Blízkosť, spojenie a dôveru vnímam ako skutočnú výživu ľudskej duše. Som presvedčená o tom, že život sa žije v tele, a v realite každodennosti, v našich reakciách, vzťahoch, otvorenosti, zraniteľnosti, pravde, ktorou sa zdieľame so svetom. Dostalo sa mi požehnania učiť sa od úžasných učiteľov, ktorí sprevádzajú na ceste k vnútorným zdrojom a hlbokej vnútornej múdrosti ľudskej bytosti, ktorú považujem za skutočné zdravé životné vedenie, ktoré nám umožňuje žiť slobodne, živo a pravdivo. Opieram sa o poznania o tele a človeku, ktoré sa mi odhaľujú cez terapeutickú prax, prácu so skupinami aj jednotlivcami, prácu s telom, hlasom a silami života v človeku. Opieram sa o hlbokú inteligenciu, ktorá sídli v každom z nás a potrebuje len bezpečný priestor, v ktorom sa túži prejaviť.

 

Program prebieha formou desiatich živvých stretnutí (každú nedeľu). Začíname 15.9.2019 a končíme 8.12.2019. (v dňoch 22.9.2019, 13.10.2019  a 20.10.2019 stretnutie nebude a pokračuje sa ďalšiu najbližšiu nedeľu).

Prinášaná hodnota: 150 € 

Zvýhodnená cena: 130 € (pri registrácii a úhrade do 30.8.2019)

 

© Srdcom človekom | Všetky práva vyhradené OZ AUTHENTICA, Hlávná 117, Košice IČO: 51221306 DIČ: 2120643382

Nastavenie súkromia

Necessary

Advertising

Analytics

Other