20 feb Nekomentované Daniela Choma Referencie a svedectvá z podujatí

Krásne, silné, pravdivé, emocionálne, obohacujúce, čistiace, fyzicky aj psychicky náročné stretnutie plné hlbokej lásky, nehy, podpory, najhlbšie prežitý workshop môjho života.

 

Božské ženy, mne ani nejde opísať čo sa deje, sama to neviem vysvetliť, iba to cítim. Procesy mi išli ešte celú noc, zaspala som až niekedy nad ránom. Jedno viem pomenovať určite, po dlho čase znova cítim Lásku. Z celého srdca ďakujem za dôveru a podporu každej jednej Bohyni. Ďakujem, že ste mi ukázali moju silu a podržali ma v nej.

 

Ja som sa chvela celú noc. Stále vidím vaše tváre, vaše smútky, žiale, vašu obrovskú bolesť, vašu neopisateľnú krásu a lásku a obrovskú žiaru. Srdce ma bolí od tých pocitov, ktoré cítim…Ako vás cítim…Nedokážem popísať ako veľa mi tento vikend dal. Ako vidieť ženu, sestry, lásku a to najhlbšie pochopenie…Vykročili sme spolu a cítim vás po boku.

 

Ja mám v sebe takú istotu, hneď ráno kopec problémov a som sa vycentrovala a cítim to svetlo vo vnútri. Neskutočné. A ruky rodičov na chrbte mám stále. Fantázia.

 

Zažila som množstvo seminárov, žienočky milované, ale po tomto cítim ženskú lásku sesterstva najsilnejšie v živote, mám ju v každej bunke tela, prepísalo sa to v kóde mňa a bude tam navždy. Mám pocit, že dokážem čokoľvek, lebo mám SEBA a VÁS za mojim chrbtom. Láska k mojim deťom, keď som sa vrátila je taká, že mám srdce okolo celého tela a svetlo zo mňa žiari všade. Milujem vás, som šťastná, vďačná a hrdá, že mam privilégium vyskytovať sa vo vašej blízkosti. ĎAKUJEM.

 

Ja ešte rozdýchavam celé toto, nádherné, oslobodzujúce a pravdivé stretnutie s vlastnou dušou v kruhu podpory a bezpodmienečného prijatia. Martina je žena, ktorej slová idú do hĺbky, rúcajú sa všetky tie múry a zrazu sú v srdci a ono s ňou rozpráva. Zrazu ožíva, lebo sa kúpe v slovách pravdy, lebo tancuje v tempe svojej piesne. A v tej láske ide pravda, pochopenie a obrovská úľava. A potom telo nasleduje to svetlo a kúpe sa v ňom…nádhera, nádhera, nádhera. Ja som pochopila, že nie je najvyšším úspechom ženy mať dobrého muža, dobré deti a dobrú prácu celá byť dobrá. Hrozné čo nám všetkým hovoria. Že to skutočne je celé mimo tejto dobroty. Joj, veľa mi toho chodí teraz, ešte počkám kým sa poskladá. A ďalší pre mňa najpravdivejší moment- ja a moje telo. Priznala som si to najhoršie, čo sa mi môže stať, že moje telo bude takéto navždy. A že to bude super. Že si ho budem pekne obliekať a starať sa o neho. A zmizlo všetko napatie a hnev a tlak. Som voľná. Môžem jesť, môžem sa milovať, môžem sa s láskou pozerať na svoj odraz, môžem sa hýbať tak ako sa mi chce. Môžem ho oslavovať. To je skutočná SLOBODA. Ďakujem tisíckrát.

20170219_143253   20170219_160803 20170219_15183720170219_145026