17 okt Nekomentované Daniela Choma Referencie účastníkov na festivaly

p1020114

Pozrite si video ako sme sa spolu mali tu

Musím sa priznať, že som sa veľmi tešila na toto stretnutie,no v kútiku duše som mala chvíľami obavu, najmä kvôli môjmu mužovi, či sa mu to bude páčiť a čo nás vlastne čaká.. Po príchode sa moje obavy začali stupňovať, ale akonáhle sme sa začali hrať a naháňať, zrazu som mala pocit, že na nič nemyslím, že som len tu a teraz a chcem utekať,smiať sa a radovať . Bolo neskutočné vidieť toľko dospelých ľudí ako sa tešia, usmievajú.. Podarilo sa nám vypnúť a nemyslieť na deti, povinnosti a problémy .. V hrách som bola sama za seba a jedným očkom som sledovala svojho muža, s pocitom plnej dôvery…videla som ho smiať sa a v jeho očiach radosť a to bol pre mňa úžasný pocit. Tance boli pre nás trošku zlomové, spočiatku nám to neladilo, ale nakoniec sme sa do všetkého dostali a dokonca aj chytili rytmus. Cítila som sa ako mladé bezdetné dievča, ktoré prvýkrát tancuje s mužom, ktorému odovzdalo plnú dôveru, aby viedol.. Tak ako sa to pomaly učím aj v živote . Som si istá, že nám to obom veľmi pomohlo, našli sme v sebe znovu veľkú lásku, oporu a vzájomnú súdržnosť.. Opäť som sa zamilovala do svojho muža..neverila by som, že jeden jediný deň dokáže takto znovuzrodiť vzťah. Ďakujem za túto možnosť. Tešíme sa na ďalšie podobné akcie, po ktorých sme k sebe stále bližšie my ako partneri a po ktorých sa nám krajšie nažíva v rodine.

Toto bola top akcia. Milujem tebou organizované podujatia. Ja nemám na dnešok slov aj preto, že som tam bola konečne so svojim milým a ukázali sa nám veci, a cítila som sa pri ňom uvoľnene a v bezpečí, aj keď som mala zo začiatku tanca tie vodcovské typy a sklony k opravám.  Boli sme tam výborná partia ľudí. , prúdila tam pozitívna energia, všetci vysmiati ako slniečka. Veľká vďaka za dnešok.

 Veru bol to silne emotívny zážitok toto! Zas sa nám veľa ukázalo a bolo krásne cítiť tú lásku v nás všetkých, podporu a pochopenie, žiadne hodnotenie, či súperenie. A tak ako Milan povedal, že vďaka tej fyzickej práci s telom, sme sa posunuli vpred omnoho viac, ako keby sme roky absolvovali rôzne kurzy a semináre. Aj to tak cítim na sebe, že tieto stretnutia a práca s telom mi dáva omnoho viac ako čokoľvek iné doteraz. Pretože všetko je zakotvené v našich telách proste sa to pýta von. My sme sa dnes krásne otvorili a bolo to cítiť…Tá energia bola neskutočná a naše úsmevy hovorili za všetko. Fakt už dlho som nevidela toľko ľudí pokope sa smiať tak úprimne. Takže ešte raz ďakujem z celého srdca všetkým, a hlavne sebe a môjmu úžasnému mužovi, do ktorého som sa zas a znova zamilovala ešte viac. Teším sa na ďalšie stretnutia.

Sa zas rehocem ako blázen, keď vidím video. Prudko návykové akcie. Super, skvelé, že nám takéto fajnoty robíte. Ja po prvej polke som inak bola v takej eufórii, jak sa mi povyplavovali veci (hoci zatiaľ absolútne netuším aké), ale šlo to von. Ešte raz ďakujem.

Toto bola krásna akcia, úplne super, úžasná 🙂 Toľko usmiatych ľudí pokope, neskutočné 🙂 Tráviť čas s mojim mužom, vidieť ho, ako sa baví, ako si užíva časť tancov, kde viedol a ja som si užívala byť vedenou, nádheré. Pocítila som voči nemu krásne a ešte hlbšie city a utvrdila sa v dôvere v neho a jemu. A vidieť ako si muži v hrách hrali svoje mužské role a my sme si mohli užívať to naše. Ja to neviem, ani všetko opísať, pecka to bola! Ďakujem, ďakujem.  

Úžasná akcia, ja síce polomaród s ramenom, ale neľutujeme, aj keď s bolesťami, no stálo to za to a verím, že ešte niečo takéto bude. Neskutočná práca na sebe, na vzťahu. úplné prežitie v prítomnosti.

 

Akcia bola vydarená, telo síce boľavé, no myšlienky jasnejšie…Mnohé čo nebolo viditeľné je zrazu priamo tu pod nosom, kde aj celý ten čas bolo. Inak, veľmi sa mi páčilo, ako sa muži v tretej časti tancov uvoľnili a pekne si užili ,, volanie ženy domov“ (potlesk ,,hej“). Ešte raz ďakujem.  

Dnes to bolo veeeeľmi dobré aj zábavné, aj hlboko zasahujúce…ďakujem všetkým, ktorí prišli.

 Bolo to opäť skvelé, ďakujem. Bolo úžasné vidieť, ako sa všetci bavia, ako sa chlapi naplno zapojili, bolo super môcť im dôverovať v takomto bezpečnom prostredí. Opäť mi to zobrazilo veľa vecí, na niektoré sa pozerá ľahšie, na niektoré ťažšie, ale je to výzva na ďalšiu prácu na sebe. Ešte raz veľká vďaka.

Boli ste úžasní. Neviem ako sa poďakovať našim úžasným mužom, ako si to s nami užívali a ako sme si dovolili spraviť celodenný reset bez detí vláske, radosti, smiechu. Neskôr v kriku aj bolesti, v tanci, a každý so svojimi témami. Zažili sme si zo všetkého. Verím, že každý to svoje a máme s čím pracovať. Sme úžasná partia, vidieť nás takto s našimi mužmi bolo úžasné. Úžasné! Ďakujem.

Pripomienka podujatia Hry na vnútornú silu a párové tance

Dňa 9.10.2016 sme pripravili pre košické rodiny celodenné podujatie v sprievode Milana Surgoša. Milan je žiakom Andreja Karimova, zakladateľa systému Sibírsky Kazak. Budeme pracovať so ženskou a mužskou vnútornou silou. Ako obaja partneri môžu v rodine a v živote žiť svoje kvality, a tým byť zároveň zdravými rodičmi svojim deťom. Všetko bude prebiehať za sprievodu krásnych melódií z balalajky.

V párových tancoch, tancoch zrkadliacich vzťah partnerov, sa stretneme ako muž a žena a cez pohyb zistíme, kde sú naše partnerské kvality aj rezervy. Cez prácu s pohybom v páre si nacítime v každej figúre iný rozmer potrebný pre tvorbu partnerskej synerrgie, ktorý následne môžeme pozorovať v našich životoch. Je muž dostatočne pevný, aby bol žene a rodine potrebnou oporou? Dokáže žena v živote dôverovať vedeniu svojho muža? Je vo vzťahu prítomná žiarlivosť, či úzkosť z opustenia? Dokážeme si vzájomne vytvárať zdravý priestor k realizácii svojich životov? Sme vo vzťahu vyrovnanom, alebo v vzťahu Matka-syn, Otec- dcéra? Mnoho ďalšieho zaujímavého sa o sebe môžeme v tento deň dozvedieť.

p1020092 p1020096 p1020097 p1020109